Internet z optiky - KVASINY

Přinášíme vám optický internet přímo do domu ve spolupráci s Obcí Kvasiny

Oznamujeme vám spuštění naší nové služby - Optický internet přímo do Vašeho domu - ve spolupráci s obcí Kvasiny. Kvasiny na své náklady vybudovaly síť s názvem OSO Kvasiny, kterou teď můžete ve spolupráci s námi využít. Využití této vybudované optické sítě v oblasti připojení nabízí nejen rychlost a stabilitu, ale také možnost rozšiřovat připojení do budoucna pro Vás a Vaši rodinu.

Spolupráce s Obcí Kvasiny

Naše spolupráce s obcí Kvasiny byla klíčovým krokem k tomu, abychom mohli přinést tuto moderní technologii do Vašeho regionu. Podepsali jsme smlouvu a investovali do potřebných technologií, abychom zajistili, že budete mít přístup k optickému internetu v té nejvyšší kvalitě.

Jak to funguje?

  1. Instalace technologií: Naši technici pracovali na osazení technologií do datového centra obce Kvasiny. Toto centrum je jádrem naší optické sítě a zajišťuje rychlý a spolehlivý přenos dat až k Vám domů. V tuto chvíli disponujeme největší přípojnou kapacitou ze všech poskytovatelů a to 10 Gbit za sekundu.
  2. Realizace Vaší optické přípojky: Jsme připraveni Vám pomoci s realizací dokončení Vaší optické přípojky přímo do Vašeho domu. To zahrnuje instalaci potřebného zařízení, které zajistí optimální připojení a pomoc při položení HD trubičky z chodníku a provrtání do domu. Cenu Vás Vám sdělíme registrujte se zde : registrační formulář.
  3. Rychlost a Stabilita: Optický internet je známý pro svou vysokou rychlost a stabilitu. To znamená, že budete moci streamovat videa ve vysokém rozlišení, pracovat z domova bez zpoždění a plně využívat výhod digitálního světa.
  4. Tarif: Tarif si vyberete z optických tarifů v naší nabídce. Cena za tento tarif je nyní v akční nabídce. Tato cena zahrnuje cenu za neomezená data a rychlost dle zvoleného tarifu. Časově omezená akce: my za Vás platíme měsíční poplatek 100 Kč za  provoz přípojky sítě OSO Kvasiny.

Kontaktujte nás

Chceme, abyste měli všechny potřebné informace a odpovědi na Vaše otázky. Můžete nás kontaktovat na tel. 777 592 482 nebo e-mailem na info@jvnet.cz. Rádi Vám poskytneme další podrobnosti a pomůžeme s procesem připojení k naší optické síti.

Těšíme se na spolupráci

Jsme nadšeni možností spolupráce s obcí Kvasiny a s vámi, našimi zákazníky. Optický internet je technologická revoluce, která přináší nové možnosti a příležitosti do Vašich domovů. Těšíme se na to, že Vás připojíme k této rychlé a spolehlivé síti a umožníme Vám plně využívat digitálního věku.