JVNET.CZ s.r.o.

Novinky

(15.01.2024) IPTV - titulky v Android TV aplikaci
Vážení zákazníci, dnes došlo k aktivaci oddělených audio stop a titulků pro Android TV aplikaci. Může nastat situace, kdy klient bude mít titulky aktivní, aniž by je zapnul. Zároveň nebude dostupná možnost titulky vypnout. Tento nežádoucí stav vyřeší (ruční) aktualizace aplikace z Google Play Store. Vypnutí / zapnutí titulků se provede takto: - menu OSD pomocí tlačítka "OK" (časová osa, náhledy...) - vpravo dole "ozubené kolo" (nastavení) - v menu bude volba titulky
(15.12.2023) Vánoční akce
Máme pro Vás dobrou zprávu. I na letošní vánoční svátky jsme pro všechny naše zákazníky televize nachystali bohatou nadílku kanálů. Od 15. 12. 2023 do 5. 1. 2024 budou mít automaticky všichni k dispozici plnou programovou skladbu (MAX).
(22.02.2023) Změny v programové nabídce IPTV
Kanál regionálnitelevize.cz se změnil na Náš region TV a přešel do HD kvality. ČT1 zařadila do nabídky dva regionální kanály ČT1 SVC (sever a východ Čech) a ČT1 JZC (jih a západ Čech) - oba přidáváme také. A od 1.3.2023 se můžete těšit na nový kanál Spektrum Home, který přídáváme do základní nabídky.
(14.12.2022) I od nás dostanete dárek! Vánoce s plnou nabídkou TV programů
Po dobu vánočních svátků (od 15. 12. 2022 do 2. 1. 2023) všem našim zákazníkům s aktivní službou IPTV zapneme všechny námi nabízené kanály - tzn. kompletní tarif MAX. Šťastné a veselé...

Nabízíme vám řešení v oblasti komunikačních služeb, cenově dostupné připojení k internetu, hlasové a síťové služby. Naším cílem je zlepšení dostupnosti rychlého internetu a rozšíření komunikačních technologií čímž se snažíme přispět k rozvoji našeho regionu. Nově také nabízíme digitální televizi IPTV. V nabídce je optické připojení v některých lokalitách. Firma JVNET.CZ s.r.o. se od 5.8.2020 plně integrovala do sítě TTNET (www.ttnet.cz).

NABÍZÍME:

  • Optické a bezdrátové připojení do internetu
  • IPTV (4net) - digitální internetovou televizi
  • Správa sítí pro organizace, školy a domácnosti
  • Poradenská činnost v oblasti IT technologií
  • VoIP telefonování bez paušálu
  • Prodej VoIP telefonů a převod telefonního čísla od jiných operátorů
  • Prodej antivirového programu NOD 32 pro firmy a domácnosti
  • Prodej satelitní techniky (+ aktivace a prodej karet SKYLINK)
  • Servis a prodej výpočetní techniky